PRZEDŁUŻAMY CZAS TRWANIA ZBIÓRKI NA 8. FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA

Dodano 9.8.2022

Drodzy Widzowie i Przyjaciele, dziękujemy Wam gorąco za dotychczasowy udział w zrzutce na 8. Festiwal im. Zygmunta Haupta. Udało nam się zebrać dotychczas 50% potrzebnej kwoty. 

Mamy nadzieję, że dzięki przesunięciu terminu zakończenia zrzutki zbliżymy się do zakładanego celu. Cały czas staramy się też o dodatkowe wsparcia finansowe od partnerów i sponsorów. 

Aktualny termin zakończenia zrzutki wyznaczyliśmy na 28 sierpnia 2022. Zachęcamy do udziału i udostępnień. Dla osób wspierających Festiwal — dzięki hojności przyjaciół i partnerów wydarzenia — przygotowaliśmy szereg nagród. Link do zbiórki: www.zrzutka.pl/z/8festiwalhaupta

8. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się w Gorlicach w terminie 5–9 października 2022 r. Pomimo decyzji MKiDN o nieprzyznaniu dotacji nadal planujemy jego realizację. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, mediów społecznościowych oraz do zapoznania się z listą tegorocznych gości Festiwalu: www.festiwalhaupta.pl/goscie-2022

Wspierając nasz projekt, umożliwisz realizację 5-dniowego festiwalu literackiego. Na program wydarzenia złoży się co najmniej 20 wydarzeń (minimum 4 wydarzenia dziennie). Zebrane fundusze przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z honorariami zaproszonych gości, noclegami i przejazdami, drukiem materiałów poligraficznych (plakaty, ulotki, banery) i obsługą Festiwalu.

Foto © Marta Smerecka

© FESTIWAL IM. ZYGMUNTA HAUPTA | ZYGMUNT HAUPT FESTIVAL